Corsair Vengeance RGB 32 GB (2X16) DDR5 6400MHz RAM Memory (CL36, White) – CMH32GX5M2B6400C36W
CORSAIR
In Stock
RAM
SKU: CMH32GX5M2B6400C36W
Store Certified
100% Genuine Guaranteed
Premium Care
Specialized PC Handling
Elevate your PC performance with the Corsair Vengeance RGB White DDR5 memory kit.
  • Memory Size: 32GB (2 x 16GB)
  • Tested Latency: 36-48-48-104
  • Tested Speed: 6400 MT/s
  • Tested Voltage: 1.35V
  • SPD Voltage: 1.1V
Buy now at best price in Global.
Product Overview
Experience the pinnacle of PC performance with the Corsair Vengeance RGB White 32GB (2x16GB) 6400MHz DDR5 Memory Kit.