Corsair Vengeance RGB 64 GB (2X32) DDR5 6400MHz RAM Memory (CL42, Black) – CMH64GX5M2B6400C42
CORSAIR
Out of Stock
RAM
SKU: CMH64GX5M2B6400C42
Out of Stock
This item is currently out of stock.
Store Certified
100% Genuine Guaranteed
Premium Care
Specialized PC Handling
Experience elite DDR5 performance with the Corsair Vengeance RGB Black kit. Featuring 64GB capacity, 6400MHz speed, and stunning RGB lighting.
  • Memory Size: 64GB (2 x 32GB)
  • Tested Latency: 42-52-52-104
  • Tested Speed: 6400 MT/s
  • Tested Voltage: 1.35V
  • SPD Speed: 4800MHz
Buy now at best price in Global.
Product Overview
Corsair Vengeance RGB Black 64GB (2x32GB) 6400MHz DDR5 RAM - Black | CMH64GX5M2B6400C42